Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemleri

Günümüzde özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde, hanelerimizin ve işyerlerimizin güvenliğini sağlamak öncelikli konularımız haline gelmiş durumda. Ev ve işyerlerimizde alacağımızı güvenlik önlemlerinin başında kapı güvenliği gelmektedir. Yaşanan hırsızlık olaylarının büyük çoğunluğunda hırsızlar kilit sistemlerini devre dışı bırakarak eylemlerini gerçekleştirmektedir. Bu açıdan kapılarımızda yüksek güvenlikli kilitler bulundurmak başımıza gelebilecek hırsızlık olaylarına karşı alabileceğimiz en iyi önlemdir. İDM çilingir birçok farklı firmanın ürettiği ileri teknoloji ürünü güvenlikli kilit sistemlerinin montajını yaparak siz değerli müşterilerimizin evlerinde rahat uyumalarına katkıda bulunur.

Çilingir servisimiz size ulaştığında kapınıza hırsız tuzaklı, yüksek güvenlikli kilit sistemlerinden taktırmak istediğinizi beyan ediniz. Tuzaklı kilitler için ödeyeceğiniz fazladan bir miktar para sizi ileride meydana gelebilecek çok daha büyük maddi kayıplardan koruyacaktır.

Çelik kapılarınıza, işyerlerinize, ofislerinize tuzaklı kilit takma işlemlerini İDM Çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. İDM çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbul’un bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.