SIHHİ TESİSAT SERVİSİ: +90 532 338 24 13

SERVİS ÇAĞRI: +90 532 338 24 13

Sıhhi Tesisat Hizmetleri

İstanbul’un tüm semt ve mahallelerinde 7/24 acil sıhhı tesisat servis hizmeti veren uzman ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Kırmadan dökmeden su kaçaklarının yerinirobot ile tam olarak tespit edip en az hasarla tamir ediyoruz.

Doğalgaz giderlerinizin artmaması ve iyi ısınmak için peteklerinizi her yıl temizletmelisiniz. İDM özel kimyasalar kullanarak petek temizleme işlerinizi itina ile yapar.

Tuvaletler bir çok nedenden tıkanabilir. Eğer kendi imkanlarınız ile tuvalet tıkanıklığını gideremiyorsanız sorun sizin çözemeyeceğiz noktada olabilir. İDM Tuvalet tıkanıklıklarını yılları aşan bilgi birikimi ile gerekli işlemleri yaparak çözer.

Daire içinde yada binanın ana tesisatında bulunan pimaşlar bir çok nedenden tıkanabilir. İDM bu tıkanıklıkları teknolojinin imkanlarını kullanarak kolaylıkla çözebilmektedir.

Lavobo ve banyolarınızda kullandığınız batarya ve muslukların değişim ve montajı için İDM'den destek alabilirsiniz.

Kombilerinize her yıl bakım yaptırmanız gerekmetedir. Aksi takdirde doğalgaz faturalarınız katlanarak artabilir. İDM kombilerinizin bakımlarını standartlara uygun olarak yapar.

Performance Monitoring Tool
SIHHI TESİSATÇI BULMAK İÇİN EVDEN ÇIKMANIZA GEREK YOK

Sıhhı Tesisat ile ilgili İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın 0533 553 53 96

İstanbul genelinde yaygın servis ağımız ile İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerine ayı gün içinde sıhhi tesisat servisi verebiliyoruz. Alanında uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Sıhhi Tesisat Konuları İle İlgili Faydalı Yazılar