ELEKTRİK SERVİSİ : +90 532 338 24 13

Elektrik Tesisatı Arıza ve Montaj Hizmetleri

İstanbul’un tüm semt ve mahallelerinde 7/24 acil elektrik servis hizmeti veren uzman elekrikçilerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde Telefon & İnternet altyapısı kurulumları ve arızalarında hızlı ve sorunsuz çözümler.

Profesyonel arıza servis ekibimizle her türlü Elektrik arızalarında ve elektrik problemlerine en hızlı şekilde çözümler üretmekteyiz.

Firmamız Uzman Elektrikçi kadrosu ile elektrik problemlerinizde, acil elektrikçi ihtiyacınız için 7/24 hizmet vermektedir.

Traffic Analytic

Yeni inşa edilen ve tadilatı yapılan binalarınızın elektrik tesisatını tecrübeli ekibimizle sağlıyor ve hizmetinize sunuyoruz

Conversion Optimization

Ev ve Ofis Alarm,Güvenlik kamera sistemleri montajını uzman ekibimizle yapıyoruz.

Elektrikli aletlerinizin montajı Tadilet gerekten binaların proje ve tadilatı

Performance Monitoring Tool
ELEKTRİK İŞLERİNİZ İÇİN EVDEN ÇIKMANIZA GEREK YOK

Elektrikçi İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın

İstanbul genelinde yaygın servis ağımız ile İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerine ayı gün içinde elektrik servisi verebiliyoruz. Alanında uzman kadromuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor.

Elektrik Hizmetlerimiz

Elektrik Konuları İle İlgili Faydalı Yazılar