Anahtar Kopyalama

Yeni taşındığınız evin, ofisinizin, arabalarınızın ve diğer bütün anahtarlarınızın kopyalama işlemini İDM çilingirde yaptırabilirsiniz. Özellikle yalnız yaşayan vatandaşlarımız evinin anahtarını kaybettiğinde veya içeride unuttuğunda çilingir çağırarak kapılarını açtırmak zorunda kalmak zorundadır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için İDM çilingire evinizin anahtarlarından birkaç kopya hazırlatarak, her zaman ulaşabileceğiniz güvenilir tanıdıklarınıza yedekleyiniz. Anahtarınızın yeterli sayıda kopyasını almak sizi gereksiz çilingir masrafından koruyacaktır.

İDM çilingir hırsızlık girişiminde bulunanların zarar verdikleri çelik kapılarınızın ve kilitlerinizin tamir ve bakımını gerçekleştirir. Çelik kapılarınız üzerine güvenlik kilitlerini, tuzaklı hırsız kilitlerini ve diğer güvenlik ekipmanlarının montajını yapar. Çelik kapılarınızın güvenliğini İDM çilingiri çağırarak test ettirebilirsiniz ve üzücü olaylar yaşamadan önce gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Çelik kapı ve çelik kapı kilit işlemlerinizi İDM Çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. İDM çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbul’un bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde hizmet verir.